Aanmelden van een nieuw mini-lid
Wilt u uw zoon of dochter aanmelden om lid te worden van BVC Bloemendaal dan kunt u dat doen door het aanmeldingsformulier in te vullen. Na het aanmelden krijgt u per e-mail een bevestiging van de aanmelding en informatie over de training en trainers. De mini coördinator zal vervolgens na de proefperiode contact met u opnemen.
Leeftijd voor de mini's (O6 en O7).
Vanaf 5 jaar is uw zoon of dochter meer dan welkom bij de mini's.
Trainingen
De trainingen voor de mini's zijn op woensdagmiddag en zaterdagochtend.De trainingen worden gegeven op kunstgras.
Op deze velden spelen we met normale voetbalschoenen met plastic noppen. Het is niet toegestaan de velden te betreden met kunstgrasschoenen of gymschoenen. Een officieel BVC tenue is nog niet verplicht. Lidmaatschap
De kosten voor het lidmaatschap staan hier.
Voor vragen kunt u contact opnemen met jeugdcommissie@bvcbloemendaal.nl
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.